Wersja do druku

Udostępnij

Program A-I-R Laboratory zaprasza do udziału w warsztatach oraz współpracy przy realizacji wideo-performansu z grupąZe Coeupel, którą tworząAmbra PittoniiPaul-Flavien Enriquez Sarano. Zaproszenie skierowane jest domimów, tancerzy, aktorów oraz amatorów, którzy mają doświadczenie w pracy z ciałem.Warsztat i performans odbęda się w dniach 20-21 sierpnia w godz. 13.00-19.00.


Warsztaty i performans opierają się na badaniu tego, co niewidzialne, z uwzględnieniem podstawowych pytań:„Co to znaczy widzieć?”,„Jak kształtować to, co niewidzialne poprzez ciało, gest, słowo?”,„Jak wiele bądź niewiele trzeba zrobić bądź powiedzieć by pobudzić czyjąś wyobraźnię?”.


Praca podczas warsztatów będzie się opierała improwizacji i dyskusji w grupie, oraz na ćwiczeniach fizycznych, analizie gestu i ruchu. Stworzenie wspólnej wizji będzie dotyczyło niewidzialnego budynku w Warszawie.

Zgłoszenia prosimy nadsyłaćdo piątku 17.08.2012 na adres e-mail:air@csw.art.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: NIEWIDZIALNA.Prosimy o dołączenie krótkiego CV oraz podanie numeru telefonu.

Więcej o Ze Coeupel:
www.csw.art.pl
www.ambrapittoni.com/ze_coeupel.html

A-I-R Laboratory to program pobytów twórczych działający przyCentrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.
www.csw.art.pl/air

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close