Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 10-11 listopada Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na warsztaty weekendowe „Jak uwolnić twórczy potencjał iodnaleźć indywidualny język tanecznej ekspresji?, które poprowadzi Katarzyna Kizior.Katarzyna Kizior stosuje różnorodne metody pracy z tancerzami. Techniki nie traktuje jako celu samego w sobie, lecz jako niezbędny środek artystycznego wyrazu. Wiele uwagi poświęca ćwiczeniom pozwalającym zrozumieć istotę ruchu i wykształcić świadomość ciała. Na zajęciach stara się rozbudzać wyobraźnię, mobilizuje do badania i przesuwania granic własnych możliwości. Wszystko to ma na celu uwolnienie potencjału twórczego i pomoc w odnalezieniu indywidualnego języka tanecznej ekspresji.

Sobota: godz. 17:00-19:00,Niedziela: godz. 11:00-13:00
Koszt warsztatów to 60 zł/całość lub 40 zł z kartą MultiSport/calość

W dniach 17-18 listopada Akademia Tańca Zawirowania zapraszana warsztaty weekendowe z Pawłem Malickim. Zajęcia weekendowe mają charakter otwarty, oznacza to, że są kierowane zarówno do profesjonalistów, jak i do entuzjastów tańca.Warsztaty z Pawłem Malickim są inspirującym połączeniem tańca współczesnego z elementami tańca fizycznego. Technika prezentowana przez niego zawiera w sobie elementy gimnastyki, podstawy akrobatyki, ćwiczenia budujące i wzmacniające siłę mięśni. Taniec fizyczny łączy niezwykłą energię i siłę wewnętrzną, która napędza organizm do wysiłku oraz zewnętrzną, dającą upust emocjom w ekspresji cielesnej. Przekonacie się, że ciało oraz jego fizyczne umiejętności to nieskończone źródło możliwości dla ruchu.

Paweł Malickijest tancerzem Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu. Swoją taneczną drogę rozpoczynał w Studiu Tańca Współczesnego „Plus”, działającym przy Konińskim Domu Kultury. Będąc tancerzem Teatru Tańca Atelier doskonalił swój warsztat pod okiem Witolda Jurewicza. Obecnie prowadzi warsztaty w wielu miastach w Polsce, jest pedagogiem Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego oraz Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego w Poznaniu. Laureat nagrody The best duo performance (za choreografię46). W 2009 roku otrzymał wyróżnienie dla najpopularniejszego artysty scen poznańskich w plebiscycie publiczności „Biały Bez”.

Sobota: godz. 12:00 – 16:00,Niedziela: godz. 11:00 – 15:00

Koszt: 80 zł/całość lub 50 zł/całość z kartą MultiSport

Informacje i zapisy:

ttzawirowania@gmail.com

Tel.780555 280

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close