Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyka Na Szczytach” zapraszają na audycję dla tancerzy i tancerek do spektaklu prezentowanego w ramach imprezy. Poszukiwani są tancerze, akrobaci, aktorzy, performerzy: kobiety i mężczyzni od 23 do 80 roku życia. Oczekiwane jest minimum podstawowej znajomości folkloru podhalańskiego.

Wybrani performerzy wezmą udział w plenerowym spektaklu w Zakopanem. Harnasie Karola Szymanowskiego to jedno z najznakomitszych dzieł symfoniki baletowej, zamykające w muzyce specyficzne właściwości melodyki Podhala. Osnową są góralskie obrzędy weselne i echa ludowych o powieści o czynach tatrzańskich zbójników. Opiekę artystyczną nad przedsięwzięciem sprawuje Kaya Kołodziejczyk.


Zgłoszenia: CV ze zdjęciem można nadsyłać do 1 czerwca na adres mailowy: biuro@karlowicz.org.

Audycja odbędzie się 11 czerwa od godz. 11.00 w Warszawie (Aula PWM, ul.Fredry 8,) Audycja składać się będzie z dwóch etapów. Lekcji tańca współczesnego i p rezentacji wcześniej przygotowanego krótkiego solo oraz popołudniowego warsztatu.

Próby do spektaklu będą się odbywały w Zakopanem w dniach 16 lipca – 3 sierpnia. Premiera w plenerze planowana jest na 4 sierpnia 2012 o godzinie 20.00.

Szczegółowe informacje do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close