Wersja do druku

Udostępnij

We wtorek 15 maja o godz. 19.00 w Warszawie (Sala Laboratorium CSW) w ramach przeglądu Wydarzenia Teatralnego i Tanecznego OFF-u odbędzie się pokaz spektaklu 3D-ance Barbary Bujakowskiej i Marcina Janusa z Krakowa. To multimedialny projekt, który operując obrazem, dźwiękiem i ruchem odnosi się do zagadnienia percepcji. Jest także próbą odpowiedzi na pytania związane z postrzeganiem , rozumieniem i odbiorem nie tylko spektaklu tanecznego ale także otaczającego nas świata. Zagadnienie poruszone w spektaklu jest znane od bardzo dawna, ale pozostaje cały czas aktualne i wyjątkowo interesujące.

Projekt sponsorowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Premiera odbyła się w 21 czerwca 2009 w krakowskiej Cricotece. 3D-ance prezentowany był m.in. na Polskiej Platformie Tańca oraz Festiwalu Dance Union w Londynie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close