Rozpoczyna się piąty sezon Centralnej Sceny Tańca, współtworzonej przez Mazowiecki Instytut Kultury i Fundację Artystyczną PERFORM! Pierwszym wydarzeniem tego roku będą Laboratoria Ruchowe pod tytułem Miękka Siła które odbędą się 14 i 28 stycznia 2024 roku, w godzinach od 18.00 do 21.30.

Wersja do druku

Udostępnij

Styczniowe warsztaty Improwizacji Kontaktowej oraz jamy taneczne przygotowuje tancerz i performer Łukasz Wójcicki, który do współpracy zaprosił muzyków Sebastiana Świądra i Alexeya Vorsobę.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, na warsztaty obowiązują zapisy:

Zapisy na 14 stycznia: CST: Laboratoria ruchowe, 14.01.2024 (google.com) (otwarte od 8 stycznia)

Zapisy na 24 stycznia: CST: Laboratoria ruchowe, 28.01.2024 (google.com) (otwarte od 22 stycznia)

Program wieczoru:

18:00 – 19:30  warsztat / lekcja Kontakt Improwizacji (zapisy)

19:40 – 21:30 dżem z muzyką na żywo (wstęp wolny)

Łukasz Wójcicki – performer, tancerz, choreograf, pedagog. Absolwent III Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, dwuletniego kursu Choreografii Eksperymentalnej w Centrum w Ruchu i IC School for New Dance Development Akademii Teatru i Tańca na Amsterdam University of the Arts. W latach 2008-18 performer i tancerz w zespole teatru Komuna Warszawa. W latach 2013-16 performer i asystent reżyserki Marty Górnickiej w spektaklu Requiemaszyna Chóru Kobiet. Od 2016 związany z działaniami społeczno-artystycznymi fundacji Strefa WolnoSłowa jako performer i choreograf. Laureat programu Europe Beyond Access Taniec i niepełnosprawność: przekraczanie granic. Twórca choreografii do spektakli i performansów.

Więcej informacji na stronie: CENTRALNA SCENA TAŃCA | Laboratoria ruchowe | 14 i 28 stycznia (mik.waw.pl)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close