Wersja do druku

Udostępnij

Od marca 2012 Kama Korytowska zaprasza na roczny kurs Ruchu Autentycznego w Warszawie, który poprzedzi styczniowe (7-8 stycznia) spotkanie wprowadzające z Zuzanną Pedzich. Udział w rocznym szkoleniu zakończony jest certyfikatem wydawanym przez brytyjski Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy. Warsztat przeznaczony jest dla psychoterapeutów, którzy są zainteresowani pogłębieniem lub wprowadzeniem elementów świadomości ciała i ruchu do swojej praktyki, terapeutów tańcem i ruchem, choreoterapeutów oraz osób mających doświadczenie we własnej (warsztatowej) pracy z ciałem i/lub ruchem.O

Metoda Ruchu Autentycznego została zapoczątkowana przez Mary Whitehouse, tancerkę, znawczynię Junga, pionierkę Terapii Tańcem i Ruchem (DMT), a następnie rozwinięta przez Janet Adler i Joan Chodorow. Ruch Autentyczny bada relację pomiędzy poruszającym się a świadkiem, pomiędzy patrzeniem a byciem widzianym. Ruch Autentyczny jest praktykowany na świecie jako forma medytacji, praktyki duchowej czy terapii, w celu zwiększenia świadomości lub po to, by otworzyć się na swoją kreatywność i procesy twórcze.

Szczegółowe informacje w zakładkach Praca i Wydarzenia.

O prowadzących:

Zuzanna Pędzich, certyfikowana psychoterapeutka i superwizor DMT – psychoterapii tańcem i ruchem (studia magisterskie na wydziale DMT Uniwersytetu Roehampton w Londynie), współzałożyciel i wykładowca Instytutu DMT, sekretarz Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Tańcem i Ruchem.

Kama Korytowska, terapeutka pracy z ciałem i ruchem (trenerka Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, UK), terapeutka traumy somatycznej z wieloletnim doświadczeniem pracy z Ruchem Autentycznym w terapii indywidualnej i grupowej oraz superwizji dla psychoterapeutów i terapeutów w Polsce i w Anglii.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close