Wersja do druku

Udostępnij

W Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marca oprócz dwukrotnej prezentacji spektaklu Hamlet z Wydziału Teatru Teatru Tańca PWST Kraków/Bytom w choreografii Cezarego Tomaszewskiego oraz spotkania wokół książki Wojciecha Klimczyka Wizjonerzy ciała przy okazji 32. Warszawskich Spotkań Teatralnych (o czym pisaliśmy przed weekendem) będzie można uczestniczyć tego dnia w innych wydarzeniach tanecznych. W ramach projektu Dotknij teatru (organizator: Instytut Teatralny) w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejny wieczór w cyklu Sceny E12/Teatr: Ciało-Sztuka-Ruch, organizowany przez Aleksandrę Dziurosz i Warszawski Teatr Tańca. W programie wieczoru wiele działań towarzyszących procesowi powstaniu spektaklu: od „lekcji” ze studentami poprzez działania interakcyjne w przestrzeni, do prezentacji fragmentów skończonych spektakli. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona (początek o godz. 19.00). Natomiast o godz. 18.00 Centrum Tańca Zawirowania na Wspólnej zaprasza na jam improwizacyjny prowadzony przez tancerzy Teatru Tańca Zawirowania. Liczba miejsc dla uczestników i obserwatorów – po 16 osób w każdej grupie. Wstęp: 10 zł. Serdecznie polecamy.

Szczegółowe informacje:

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1099

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1090

oraz na stronie: http://www.dotknij-teatru.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close