Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś o godz. 19.00 w Warszawie (Soho Factory, Studio Teatralne Koło, ul. Mińska 25) na zakończenie listopadowego Przeglądu Nowego Tańca odbędzie się premiera nowego solowego spektaklu Marysi Stokłosy Intercontinental. Jego akcja toczy się w zmiennym krajobrazie budowanym za pomocą niebieskich materacy. Artystka podejmuje kolejne zadania – aranżuje próby własnej sprawności, wymyśla sposoby na pokonanie strachu. Obserwujemy zmienną relację pomiędzy przedmiotem a podmiotem – materace są zarówno elementami scenografii jak i bohaterami poszczególnych scen.

Intercontinental to poszukiwanie intymności w sytuacji nieobecności drugiego człowieka. Próba ukojenia w towarzystwie wyimaginowanych postaci.

Kiedy spadasz, pozostaje jedynie mieć nadzieje, że na samym dole leży góra materacy.

Marysia Stokłosa jest artystą networku APAPnet (Advancing Performing Arts Project). Network skupia 8 organizacji europejskich związanych z Perfroming Arts. W tym roku do networku dołączyła Fundacja CIAŁO/UMYSŁ.

Spektakl powstał dzięki wsparciu: Tragant Dansa w Barcelonie, Akademii Tańca M&I Sulewscy, Teatru Studio Buffo

www.marysiastoklosa.pl
www.apapnet.eu

Studio Teatralne „ Koło”, Soho Factory
bilety: rezerwacja@studiokolo.com
Intercontinental (premiera)
Choreografia i taniec: Maria Stokłosa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close