Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania (29 czerwca – 6 lipca, Warszawa) czerwca przyjmuje zgłoszenia na zniżkowe bilety profesjonalne. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: ttzawirowania@gmail.com, w tytule maila wpisując „bilety profesjonalne”. (uwaga! nie za pośrednictwem zwykłej rezerwacji on-line).

Natomiast tylko do 10 czerwca trwa nabór na festiwalowe coachingi. VIII edycji festiwalu oprócz warsztatów będą się odbywać także coachingi, czyli specjalne warsztaty ukierunkowane na indywidualny i spersonalizowany rozwój twórczy uczestników. Poprowadzą je Hilde Elbers (29 czerwca – 1 lipca, koszt: 90zł) oraz Tomáš Nepšínský (2, 4 i 5 lipca; bezpłatne). Zapisy na adres ttzawirowania@gmail.com: należy wysłać swoje CV ze zdjęciem i, jeśli to możliwe, link pozwalający obejrzeć taniec osoby, która sie zgłasza. W tytule maila należy wpisać „zgłoszenie na coaching… – nazwisko prowadzącego coaching”. Wyniki selekcji zostaną ogłoszone 13 czerwca.

Informacje o coachingach

Hilde Elbers

29-30.06 – 16.00-19.00, 1.07 13.00-16.00

Coaching będzie skupiony na temacie improwizacji. Hilde Elbers, niderlandzka tancerka, choreografka, instruktorka, interesuje się kwestią ludzkiej tożsamości kodowanej w ciele i tym, jaką funkcję pełni w niej ciało. Głównym zagadnieniem będzie bycie tu i teraz podczas tańca. Ponieważ jesteśmy wielozadaniowi i nieustająco zmieniamy swoje role, trudno nam skupić się na teraźniejszości, na tym, co dzieje się właśnie w danej chwili. Podczas coachingu spróbujemy dotrzeć do tego, co choć tak trudne, jest tak ważne.

Cena: 90 zł

Tomáš Nepšínský

2.07 16.00-19.00, 4.07 16.00-19.00, 5.07 14.00-17.00

Podczas tego coachingu, także opartego na metodzie improwizacji, uczestnicy będą pracować razem z tancerzami Teatru Tańca Zawirowania. Coaching zostanie zakończony pokazem na scenie Starej Prochowni. Tomáša Nepšínský’ego mieliście szansę zobaczyć w spektaklu „Zbliżenia”, który współtworzył z zespołem Zawirowań. Teraz możecie doświadczyć jego wyjątkowych metod pracy w sali tanecznej.

Cena: coaching bezpłatny

Więcej informacji o festiwalu: http://www.zawirowania.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close