Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 9 stycznia o godz. 19.00 komuna//warszawa zaprasza na fizyczny poemat inspirowany olimpijskimi i amerykańskimi zapasami. W spektaklu Magdy Tuki Fight, Fight – that’s all we can do wspólnie z reżyserką występuje Anita Wach.

M: Wielu z was pyta mnie, dlaczego zapasy…
Zapasy są moją pieśnią o miłości, pieśnią wolności.

A: Co ja lubię w walce? Że nigdy nie wiem, czego się spodziewać, ciągłe zaskoczenie i pełna gotowość.

M: Taak. Fight, fight that’s all we can do and show must go on!

Oglądanie walki było formą rozrywki czasów niepamiętnych. Słynni nubijscy starożytni zapaśnicy jako niewolnicy zabawiali walką najeźdźców z Egiptu. Zapasy, ta prosta, ale potencjalnie ryzykowna forma (niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia), może dostarczać widzom szeregu niezapomnianych przeżyć.

Koncepcja i reżyseria: Magda Tuka
Występują: Magda Tuka, Anita Wach

Spektakl Fight, Fight – that’s all we can do powstawał podczas rezydencji w Stanicy Žilina-Záriečie na Słowacji, dzięki wsparciu Funduszu Wyszehradzkiego. Premiera odbyła się 13.06.2013 w S2, w Stanicy Žilina-Záriečie na Słowacji.

Bilety: 15/10 zł

Więcej info: http://www.jajajanenene.com/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close