Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że na kanale YouTube Instytutu Muzyki i Tańca (IMITpolska) dostepne są filmy powstałe w ramach warsztatów Filmowanie tańca: videodance i rejestracja spektakli (18-22 września 2014, Teatr Studio w Warszawie). Warsztaty dotyczyły teorii i praktyki związanej z realizacją materiału wideo ze spektaklu tańca (prowadzenie: Ewa Krasucka), a także prawa własności intelektualnej (prowadzenie: Natalia Bartsch). Integralną częścią warsztatu była realizacja etiud filmowych z choreografią przygotowaną na potrzeby warsztatów przez Roberta Bondarę. W etiudach udział wzięli: Robert Bondara, Aleksandra Liashenko, Adam Myśliński, Emilia Stachurska, Kurusz Wojeński.

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmami.

 

           

 

             

 

        

 

 

 

 Autorzy filmów:  Paweł Cukier, Miłosz Lindner, Katarzyna Olszewska, Magdalena Ośko, Rafał Pięknik, Raphaël Rautureau, Julia Sitarska, Katarzyna Sitarz, Michał Stradowski, Wioleta Wnorowska, Marta Wódz.

 

Filmy powstały w Teatrze Studiow ramach XIII edycji Międzynarodowego  Festiwalu Tańca Współczesnego Ciało/Umysł.

 

Warsztat realizowany w ramach projektu European Video Dance Heritage, http://evdhproject.eu/

 

Organizator: Instytut Muzyki i Tańca

Partner: Fundacja Ciało/Umysł

 

Logo IMIT (miniaturka)Logo EVDH (miniaturka)Logo Ciało Umysł (miniaturka)Logo EU Kultura nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close