Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 8 grudnia o godz. 11.00 w Soho Factory (Scena Studia Teatralnego Koło, ul. Mińska 2) ostatnia odsłona projekt edukacyjny Mam Ochotę na taniec, którego założeniem jest wprowadzenie do świata tańca współczesnego poprzez warsztaty ruchowe, pokazy nagrań spektakli i dyskusje. Program ukazuje związki współczesnej choreografii z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, teatrem, plastyką czy wideo. Podczas pięciu spotkań uczestnicy poznają czołowych twórców i ich spektakle, a także wezmą udział w zajęciach praktycznych prowadzonych przez wybitnych tancerzy i choreografów.

Ostatnie spotkanie, zatytułowane Taniec i taniec, poświęcone będzie różnorodnym koncepcjom tańca i metodom pracy. W programie wykład Jadwigi Majewskiej i rozmowa (wstęp wolny) oraz warsztaty (grupa zamknięta).

TRAILER

PROGRAM: V TANIEC I TANIEC

godz. 11.00

  • wykład Jadwigi Majewskiej – rozmowa + projekcje filmów:

Yvonne Rainer Trio A/ Mathilde Monnier Tempo 76/ Teatr Bretoncaffe Tańcząc Sarah Kane

godz. 14.00-16.00

  • warsztat Anita Wach i Sławomir Krawczyński (grupa zamknięta)

Koncepcja i koordynacja projekty: Renata Piotrowska
(we współpracy z Jadwigą Grabowską-Majewską)

Organizatorem warsztatów jest Teatr Ochoty przy wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca.
Współpraca: Studio Teatralne Koło

Szczegółowe informacje o projekcie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close