Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 15 grudnia o godz. 19.00 w Ośrodku Teatru Tańca Zawirowania w Warszawie (ul. Belwederska 20/22) będzie można obejrzeć flagowy spektakl TT Zawirowania z 2007 roku Po godzinach w nowej obsadzie. W role pracowników bezdusznej korporacji wcielą się Klaudia Buda, Aleksandra Krajewska, Przemek Stokowiec oraz Jacek Foltyn. 

 

O spektaklu:

W zagonionym korpoświecie nie ma czasu na wytchnienie. Relacje z bliskimi ulegają osłabieniu. Rano pracownicy wsiadają do metra, samochodu lub tramwaju, by jak najszybciej zasiąść za biurkiem. Wieczorem są zbyt zmęczeni, żeby wykrzesać z siebie jakiekolwiek emocje. Pozostają fantazje przed ekranem komputera, biurowe plotki. Rozmyślanie o tym, co nigdy się nie stanie, a mogłoby się wydarzyć, gdyby przekroczyło się granice towarzyskiego konwenansu. Wyobrażone romanse, namiętności bez pokrycia, spekulacje na temat uczuć. Nigdy nie zrealizowane, bo niosą zbyt duże ryzyko fiaska.

 

Choreografia: Elwria Piorun, Szymon Osiński

Obsada: Klaudia Buda, Aleksandra Krajewska, Przemek Stokowiec, Jacek Foltyn 

Muzyka: collage

Premiera: 2007

 

Bilety w cenie 20 zł do kupienia na miejscu przed spektakem lub online.

 

Rezerwacje: ttzawirowania@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close