Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 13 lipca o godz. 20.00 Format Zero i Galeria Apteka Sztuki (al. Wyzwolenia 3/5) zapraszają na performans taneczny C2 towarzyszący wystawie Wrong Łukasza Rudnickiego. Artysta jest jednym z nielicznych polskich marynistów, a co więcej – nowoczesnym w swoim podejściu do tematu. Na jego obrazach oglądamy malarskie ujęcia bezkresnych przestrzeni, podziwiamy przedziwne refleksy świetlne, mamy okazję zachłysnąć się przestrzenią i morskim powietrzem.

 

Performans C2 inspirowany wystawą Wrong eksploruje temat morza w konwencji gry. Na powierzchni, pod nią, pomiędzy… światem wrażeń i nastrojów a rzeczywistością… Bardziej niż do zabawy zaprasza do refleksji…

Całość dopełniają przestrzeń galeryjna i obecnie prezentowane tu obrazy. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Taniec do obrazu.

WSTĘP WOLNY.

 

 

Format Zero

Taniec: Małgorzata Gajdemska, Monika Kocańda, Agnieszka Tyczyńska, Iwona Wojnicka

Koncepcja/dramaturgia: Małgorzata Gajdemska

Choreografia: Iwona Wojnicka

Muzyka: kolaż muzyczny

 

Więcej o Galerii Apteka Sztuki:

http://www.aptekasztuki.eu/

https://pl-pl.facebook.com/pages/Galeria-Apteka-Sztuki/246850364144

 

 

Więcej o Stowarzyszeniu Format Zero:

http://www.formatzero.pl/
https://pl-pl.facebook.com/FormatAssociation

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close