Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuki Marebito z siedzibą w Warszawie zajmuje się produkcją niezależnych spektakli teatralnych, organizacją warsztatów teatralnych, tanecznych oraz popularyzacją tradycyjnej sztuki różnych kultur (zwłaszcza sztuki japońskiej, lecz również polskiej, białoruskiej, indyjskiej, tureckiej, hiszpańskiej). Fundacja szuka wolontariuszy, którzy chcieliby nauczyć się organizować i realizować własne projekty artystyczne, związane z działalnością kulturalną lub uczestniczyć w organizacji wydarzeń.

Stanowisko: Asystent do spraw organizacyjnych

Obowiązki:

Pomoc w działaniach organizacyjnych związanych z działalnością kulturalną, takich jak promocja, pozyskiwanie funduszy, koordynacja projektów dotacyjnych – prowadzenie projektu zgodnie z kosztorysem i harmonogramem, przygotowanie przestrzeni na wydarzenia.

Oferujemy:


Pracę w przyjaznej atmosferze, wsparcie merytoryczne (min. szkolenie z pisania wniosków dotacyjnych), możliwość udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Fundację, w przyszłości możliwość realizacji własnego projektu.

Wymagania:

– dyspozycyjność (co najmniej 5 godzin tygodniowo)

– umiejętność obsługi komputera

– samodzielność,

– kreatywność

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: marebito@wp.pl 883613 376

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close