Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ, Pracownia Źelazna, Fundacja Burdąg i Performance Art Studies zapraszają na nowy eksperymentalny festiwal live art & performance art Nomadic Arts Festival Between Wheat & Pine, który odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia 2014 w Warszawie i Charciabałdzie. Organizatorzy zapraszają na wyjątkowy eksperymentalny festiwal sztuki performansu, Ciała & Ziemi w bliskim otoczeniu łanów pszenicy i sosnowych lasów, 3 dni różnorodnych wydarzeń w towarzystwie międzynarodowych artystów: Live Art, Warsztaty, Rytuały, Ogniska, Spacery oraz wspólne biesiadowanie. Wystapią m.in.: Iza Szostak i Kuba Słomkowski, Gilivanka KEDZIOR & Barbara FRIEDMAN, Anna Haracz, Maria Stokłosa, Karolina Kubik, Brian Connolly, Wahshi Kuhi, Paweł Konior, Ewa Szymczyk.

 

Bilety all inclusive już do nabycia w przedsprzedaży:
www.nomadicartsfestival.com

 

Portal taniecPOLSKA.pl patronuje wydarzeniu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close