Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ i Pracownia Żelazna zapraszają na nowy eksperymentalny festiwal live art & performance art, Nomadic Arts Festival, który odbędzie się w Warszawie (performanse w dniach 27-28 sierpnia, Fundacja Sztuki In Situ, ul. Poskarbińska 32/34)  oraz w Charciabałdzie na Mazowszu (główna część festiwalu w dniach 29-31 sierpnia). Organizatorzy zapraszają na wyjątkowy eksperymentalny festiwal sztuki performansu, Ciała & Ziemi w bliskim otoczeniu łanów pszenicy i sosnowych lasów, 3 dni różnorodnych wydarzeń w towarzystwie międzynarodowych artystów: Live Art, Warsztaty, Rytuały, Ogniska, Spacery oraz wspólne biesiadowanie.

 

Podczas wydarzenia wystapią m.in.: Iza Szostak i Kuba Słomkowski, Gilivanka KEDZIOR & Barbara FRIEDMAN, Anna Haracz, Maria Stokłosa, Karolina Kubik, Brian Connolly, Wahshi Kuhi, Paweł Konior, Ewa Szymczyk.

 

Bilety i informacje: www.nomadicartsfestival.com

 

Informacje o wydarzeniach 27-28 sierpnia w Warszawie: https://www.facebook.com/events/1444824482450242/

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close