Wersja do druku

Udostępnij

Trwają przygotowania do Polskiej Platformy Tańca 2012. W grudniu 2012 roku Poznań znów stanie się stolicą polskiego tańca współczesnego. Art Stations Foundation i Centrum Kultury Zamek po raz trzeci zaproszą do Poznania międzynarodowych profesjonalistów tanecznych i publiczność oraz spektakle wyselekcjonowane przez eksperckie jury – krytyka tańca Annę Królicę, redaktora naczelnego miesięcznika TEATR Jacka Kopcińskiego oraz Carine Meulders – dyrektorkę artystyczna antwerpskiej workspace wp Zimmer. Decyzja o ostatecznym programie Platformy zapadnie w pierwszych dniach października 2012 roku.


Pod koniec września, w Warszawie i Poznaniu odbędą się prezentacje przed-platformowe Co z tym tańcem?.Między 25 a 30 września pokazany zostanie czwarty, ostatni już set przed-platformowych prezentacji. Wystapią:Anita Wach, Karol Tymiński, Magdalena Chowaniec, Anna Nowicka, Agata Maszkiewicz, Ramona Nagabczyńska, Teatr Cynada Bożeny Eltermann, Marysia Zimpel, TO-EN Butoh, Iza Szostak, Piotrowska & Mufmi, Grupa Artystyczna Koncentrat. Spektakl Magdaleny ChowaniecWhen I Don’t Dance I Collect Crystal Balls pokazany zostanie jednocześnie w ramach prezentacji przed-platformowych i festiwalu Ciało/Umysł 2012.


Szczegółowe informacje w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stroniehttp://www.starybrowarnowytaniec.pl/cztt2012.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close