Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 28-30 maja 2012 roku (poniedziałek-środa),w Warszawie (Teatr IMKA i siedziba ZASP-u) odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Warsztatów Teatru Sztuki Mimu SILENCE OF THE BODY/MILCZĄCE CIAŁO. Autorem i dyrektorem artystycznym warsztatów jest Stefan Niedziałkowski. W tym roku organizatorem przedsięwzięcia jest Związek Artystów Scen Polskich, przy współpracy z Teatrem IMKA. Międzynarodowe Warsztaty Teatru Sztuki Mimu – SILENCE OF THE BODY/MILCZĄCE CIAŁO ukierunkowane są na badanie i doskonalenie sztuki milczącego aktora, której istotą i źródłem jest sam Człowiek. Przedsięwzięcie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą doskonalić swój warsztat twórczy, a więc nie tylko do osób zajmujących się zawodowo teatrem, ale także do artystów z innych dziedzin sztuki i wszystkich, których interesuje praca nad koordynacją ciała i umysłu, niezależnie od posiadanego doświadczenia i wykształcenia zawodowego.

IV edycja Międzynarodowych Warsztatów Silence of the Body/Milczące Ciało będzie składać się z warsztatów praktycznych, premiery spektaklu Teatru Sztuki Mimu pt. Tożsamość/Identity, oraz prezentacji Stefana Niedziałkowskiego i gościa z Japonii, JIDAI. Trzydniowe warsztaty dla uczestników będą rozpoczynać się każdego dnia rano, w siedzibie ZASP, od krótkich wykładów teoretycznych o sztuce mimu. Zaraz po nich, w Teatrze IMKA, kontynuowane będą warsztaty w formie zajęć praktycznych.

Każdego dnia, o godzinie 19:00 spotkania z publicznością rozpoczną się od premiery spektaklu Stefana Niedziałkowskiego pt. Tożsamość”/Identity, w wykonaniu zespołu Teatru Sztuki Mimu. Codziennie po spektaklu odbywać się będą prezentacje w formie wykładów/demonstracji dla publiczności – w pierwszym dniu prezentacja Stefana Niedziałkowskiego, w drugim JIDAI (artysty z Japonii), w trzecim dniu, kończącym międzynarodowe warsztaty, prezentacja JIDAI i Stefana Niedziałowskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach praktycznych IV edycji warsztatów Silence of the Body/Milczące Ciało powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go na adres info@mimearttheatre.pl.

Koszt warsztatów: 300 zł

Formularz aplikacyjny do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close