Wersja do druku

Udostępnij

Od 7 do 27 kwietnia  2014 w Teatrze Tańca Zawirowania nad nowym spektaklem pracuje węgierska artystka, tancerka i choreografka, Kata Juhász wraz z czwórką tancerzy. Podczas trwającej trzy tygodnie rezydencji tancerze poprowadzą także warsztaty dla uczniów warszawskich liceów oraz weekendowe warsztaty dla wszystkich chętnych. Efektem pobytu będzie spektakl Warm-up, który można zobaczyć już 25 kwietnia o godz. 19:00 w Teatrze Stara Prochownia przy ul. Boleść 2.

 

Warm-up to interaktywny spektakl tańca współczesnego, skierowany do młodych widzów. Przeznaczony jest do pokazywania w szkolnych salach gimnastycznych, bez specjalnych przygotowań i świateł, za to z użyciem grafik 3D, które uczestnicy i widzowie mogą zobaczyć dzięki aplikacjom na telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.  Warm-up to monolog dotyczący nastoletnich problemów widzianych z perspektywy dorosłego.

 

Wstęp wolny (konieczna wcześniejsza rezerwacja)

 

Kontakt z organizatorem: e-mail: ttzawirowania@gmail.com

 tel. 780 555 280

 

Informacje o warsztatach weekendowych z Katą Juhász i Davidem Miko.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close