Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 26 kwietnia o godz. 19.00 w Teatrze Studio w Warszawie (Mała Scena, pl. Defilad 1) zostanie pokazany spektakl Short story Kompanii Primavera w choreografii Dariusza Lewandowskiego. W spektaklu udział biorą: Izabela Szostak, Ramona Nagabczyńska, Mirosław Woźniak i Anna Hop.

Nie kochał nigdy nikogo, ale nie dlatego, że nie było po temu sposobności, tylko dlatego, że stchórzył. […] Przyszedł, ale za późno, już to wszystko, co mogło na niego czekać, stało się popiołem. Jarosław Iwaszkiewicz


Przedstawienie inspirowane jest opowiadaniem Panny z Wilka Jarosława Iwaszkiewicza. Jak mówi choreograf: Przeczytałem opowiadanie „Panny z Wilka” i zrozumiałem, że wszystko to, co jest tam najistotniejsze, zawarte jest między słowami. W spojrzeniach, gestach, w niedopowiedzeniu. W oczekiwaniu i niewyrażonych tęsknotach. W obserwacjach. W braku odpowiedzi na nie za- dane pytania. W niemożności i bezgłośnych emocjach. Literatura wymarzona dla teatru tańca.

Wprowadzenie oraz rozmowę z artystami po spektaklu poprowadzi Julia Hoczyk.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close