Wersja do druku

Udostępnij

Już po raz ósmy przyznane zostaną Wdechy – kulturalne nagrody „Gazety Co Jest Grane”, weekendowego dodatku do „Gazety Wyborczej”. Nominacje przyznają (a potem wybierają zwycięzców) dziennikarze, którzy na co dzień obserwują życie kulturalne miasta. To oni co piątek w „Gazecie Co Jest Grane” polecają najlepsze filmy, koncerty, spektakle, wystawy i knajpy. Wśród nominowanych w kategorii „Człowiek Roku 2011” znalazł się Krzysztof Pastor, dyrektor Polskiego Baletu Narodowego.

Jak co roku na wielkich surfingowych deskach dla zwycięzców Przemek Truściński narysuje komiks. Uroczyste wręczenie Wdech odbędzie się 10 lutego podczas gali w teatrze Studio.

W rękach Czytelników pozostaje wybór Laureatów „Wdech Publiczności 2011”. Plebiscyt i konkurs trwają od dnia 13 stycznia 2012 roku do dnia 7 lutego 2012 roku.

Jak głosować?

Uczestnicy plebiscytu mogą oddawać głosy za pomocą SMS pod nr 71466 o treści: WDECHY kod kandydatury NAZWISKO UCZESTNIKA IMIE UCZESTNIKA.

Człowiek Roku 2011

Krzysztof Pastor – kod 4

„Ożywił taniec w Warszawie. Nowy dyrektor Polskiego Baletu Narodowego w Teatrze Wielkim proponuje spektakle dla każdego: klasykę dla dzieci, nowoczesne przedstawienia dla dorosłych i eksperymenty dla koneserów”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close