Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 22 grudnia w Studium Teatralnym w Warszawie (ul. Lubelska 30/32, godz.19.00) odbędzie pokaz spektaklu Cold Feet (Zimne stopy), w wykonaniu Magdy Tuki oraz Anity Wach (jako Dj H). Inspiracją przedstawienia jest grecki mit o Orfeuszu i Eurydyce oraz zdjęcie panny młodej, Li Wan, z majowego wydania angielskiej gazety codziennej „The Sun” (2011) oraz osobiste doświadczenia autorki scenariusza.

Jeden dzień z życia kobiety, dzień jej ślubu, jest opowiadany przez trzy różne postaci. Dla każdej z nich jest to dzień wyjątkowy, ponieważ w krótkim czasie doświadczają zarówno szczęścia, jak i niepowodzenia prowadzącego do śmierci. Projekt powstał między innymi dzięki Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które przyznało Magdzie Tuce półroczne stypendium artystyczne. Jednym z ważnych doświadczeń dla poszukiwania materiału do spektaklu były prowadzone przez artystkę warszaty ze studentami warszawskiej ASP wydziału Grafiki inspirowane poematem Czesława Miłosza Orfeusz i Eurydyka zakończone wystawą pt. Crave w Galerii 2.0.

W czerwcu 2012 roku odbyła się warszawska premiera Cold Feet StudiumTeatralnym. W sierpniu 2012, w Londynie w Galerii No Format.

Występują: Magda Tuka, jako Dj H: Anita Wach


wstęp – 25 zł normalny i 15 zł ulgowy


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close