Wersja do druku

Udostępnij

Na styczeń  w Warszawie zaplanowana została premiera spektaklu Magdaleny Ptasznik i Mariny Colominy SURPLUS. Pokaz odbędzie się w piątek 23 stycznia 2015 o godz. 19.00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Od artystek:

 

W SURPLUS próbujemy uwrażliwić percepcję, przenieść doświadczenie obserwacji w ciało, uczynić widocznymi odmienne sposoby doświadczania widzenia – otworzyć mnogość tych potencjalności poprzez/w zmieniającej się relacji między nami.
Działamy w ramie choreograficznej, która warunkując obserwację wciąż, na nowo formuje doświadczenie ciała jako   podmiotu przedmiotu  w ciągłym przekształcaniu.

 

W SURPLUS obserwujemy siebie poprzez relacje, które ustanawiamy. Praca pulsuje wokół uwrażliwiania ciał – zarówno performerek jak i widzów – dążąc do uczynienia ruchomą relacji siebie wobec innego. Czyni to poprzez wydarzenie, które uwidacznia swój proces, zwielokrotnione punkty skupienia i konstrukcję choreograficzną.

 

 Choreografia i wykonanie: Magdalena Ptasznik, Marina Colomina

 

Projekt realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza. Produkcja: Antic Teatre, Barcelona oraz Azala Espacio, Vitoria (rezydencja), Workspacebrussels (rezydencja), Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg.

 

   

 Logo Antic Theatre, Hiszpania (miniaturka)  Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)  Logo Fundacja Burdąg (miniaturka)

 

BILETY:

20 ZŁ

Kup on-line na EVENTIM.PL

 

Bilety dostępne również w:
– księgarni PROSPERO,
– bileteriach EMPIK,
– sklepach Saturn,
– salonach Media Markt,
– kasach sieci Eventim.

 

REZERWACJA:

Bilety można rezerwować pisząc na adres: bilety@instytut-teatralny.pl lub pod numerem telefonu (22) 501 70 02

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close