Wersja do druku

Udostępnij

W przyszły piątek, 23 stycznia o godz. 19.00, w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego Warszawie odbędzie się  premiera spektaklu Magdaleny Ptasznik i Mariny Colominy SURPLUS.  Kolejne prezentacje przedstawienia zaplanowano 29 stycznia o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Lublinie (pierwsza taneczna prezentacja w 2015 roku) oraz 1 lutego o godz. 19.00 w Antic Teatre jeden z producentów spektaklu) w Barcelonie.

 

Od artystek:

 

W SURPLUS próbujemy uwrażliwić percepcję, przenieść doświadczenie obserwacji w ciało, uczynić widocznymi odmienne sposoby doświadczania widzenia – otworzyć mnogość tych potencjalności poprzez/w zmieniającej się relacji między nami. Działamy w ramie choreograficznej, która warunkując obserwację wciąż, na nowo formuje doświadczenie ciała jako podmiotu/przedmiotu w ciągłym przekształcaniu.

 

W SURPLUS obserwujemy siebie poprzez relacje, które ustanawiamy. Praca pulsuje wokół uwrażliwiania ciał – zarówno performerek jak i widzów – dążąc do uczynienia ruchomą relacji siebie wobec innego. Czyni to poprzez wydarzenie, które uwidacznia swój proces, zwielokrotnione punkty skupienia i konstrukcję choreograficzną.

 

 TRAILER

 

 Choreografia i wykonanie: Magdalena Ptasznik, Marina Colomina

 

Projekt realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza. Produkcja: Antic Teatre, Barcelona oraz Azala Espacio, Vitoria (rezydencja), Workspacebrussels (rezydencja), Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg.

 

   

     Logo Antic Theatre, Hiszpania (miniaturka)   Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)Logo Fundacja Burdąg (miniaturka)

 

BILETY Warszawa:

20 zł

Kup on-line na EVENTIM.PL

 

Bilety dostępne również w:
– księgarni PROSPERO,
– bileteriach EMPIK,
– sklepach Saturn,
– salonach Media Markt,
– kasach sieci Eventim.

 

REZERWACJA:

Bilety można rezerwować pisząc na adres: bilety@instytut-teatralny.pl lub pod numerem telefonu (22) 501 70 02

 

Bilety LUBLIN:

Normalny: 30zł

Ulgowy: 20 zł

Grupowe: 15 zł kasa czynna: 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem tel. 81 466 61 40 e-mail: kasa@ck.lublin.pl

 

Rezerwacja online: https://ekobilet.pl/…/surplus-8796/102836-bilety-na-spektakl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close