Centrum Łowicka w Warszawie zaprasza na wydarzenie Margarita – taneczny autoportret Małgorzaty Matuszewskiej. Ten pokaz podsumowujący rezydencję artystyczną odbędzie się 16 czerwca (piątek) o godz. 18.30 w siedzibie instytucji.

Wersja do druku

Udostępnij

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Na program wieczoru złożą się dwie części – zapoznawcza i artystyczna:

  • Urodziła się dla flamenco:
    Małgorzata Matuszewska opowie o swojej drodze artystycznej. Nie zabraknie również małej niespodzianki i performatywnego akcentu (organizator prosi widzów o przyniesienie dwóch łyżek stołowych oraz jednej gumki recepturki);
  • Taneczny Autoportret: część artystyczna wieczoru oparta na autorskim Portrecie Choreograficznym Małgorzaty Matuszewskiej, zrealizowanym we współpracy z polską kompozytorką Indią Czajkowską, na zamówienie Mazowieckiego Instytutu Kultury w roku 2021.

O artystce:

Małgorzata Matuszewska – tancerka, choreografka i instruktorka tańca hiszpańskiego, autorka programów kulturalnych i artykułów poświęconych sztuce tańca hiszpańskiego, założycielka Teatru Tańca NTF, jedna z prekursorek tańca flamenco w Polsce. Więcej informacji o artystce na stronie: www.danza.pl

Więcej o wydarzeniu: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close