Wersja do druku

Udostępnij

Avis d’audition/ Annie Vigier & Franck Apertet (les gens d’Uterpan) zapraszają na audycję dla tancerzy, Audycja odbędzie się we wtorek, 25 września, w godz. 20.00 – 23.00, w Teatrze Studio w Warszawie (Duża Scena). Przesłuchanie odbywa się wraz z publicznością. Tancerze wybrani po pierwszym etapie przesłuchania (od godz. 20.00 do 21.00) będą mogli wziąć udział w drugim etapie (21.00-23.00), wówczas zostanie im wypłacone wynagrodzenie w wysokości 130 zł (brutto). Niektórzy z nich mają szansę zostać zaproszeni do udziału w przyszłych projektach zespołu les gens d’Uterpan.


www.lesgensduterpan.com
Avis d’audition, wywoływanie procesu re | akcji
Wtorek, 25 września 2012, godz. 20.00,
Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza w Warszawie, PKiN, Pl. Defilad 1
Festiwal Ciało/Umysł
Z udziałem dwojga tancerzy z grupy les gens d’Uterpan: Déborah Lary i Davida Zagari.

Avis d’audition
Choreografowie Annie Vigier i Franck Apertet zainteresowani poszukiwaniami artystycznymi na polu sztuk performatywnych, poszukują tancerzy współczesnych zorientowanych na nowe eksperymentalne projekty taneczne.

Tancerze zainteresowani audycją proszeni są o wysłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego w języku angielskim lub w języku francuskim na adres: uterpan@voila.fr z kopią dla art@cialoumysl.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 sierpnia 2012 roku. Wybranych kandydatów poinformujemy do dnia 24 sierpnia.
Annie Vigier & Franck Apertet (les gens d’Uterpan)

Performans jest częścią cyklu działań artystycznych zatytułowanego re | action www.lesgensduterpan.com/proj_reactions_uk.html
Projekt zrealizowano przy wsparciu Instytutu Francuskiego w Warszawie.
Pierwsza edycja: 6 grudnia 2008, Théâtre de Vanves, Artdanthe Festival 2008.
Druga edycja: 18 października 2011, Théâtre de la Balsamine, Bruksela, Belgia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close