Wersja do druku

Udostępnij

Ekipa castingowa UEFA 2012 ogłasza nabór wolontariuszy, którzy wzięliby udział w show podczas ceremonii otwarcia EURO 2012, ktora odbędzie się 8 czerwca tego roku.

Wymagania to jedynie ukończone minimum 13 lat. Jak mówią organizatorzy, „występując przed pełną publiką Stadionu Narodowego w Warszawie oraz milionami widzów na całym świecie uczestnicy ceremonii przyczynią się do podkreślenia znaczenia i wartości sportu. Do realizacji wielkiego show potrzebujemy setek wolontariuszy z entuzjazmem i pozytywną energią. Miejsca znajdą się dla wszystkich w części artystycznej jak i organizacyjnej”.

Aby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na oficjalnej stronie: www.castinguefa.com.

Nadawcy zgłoszeń zostaną zaproszeni na indywidualną rozmowę.

Organizator:

Ekipa Castingowa UEFA 2012

www.castinguefa.com

e-mail: casting@castinguefa.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close