Wersja do druku

Udostępnij

Już jutro, 5 września o godz. 19.00, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na pokaz spektaklu HOTELOKO movement makers Absolutely Fabulous Dancers. To spektakl, w którym aktorka, tancerz i choreografka, wspólnie przyglądają się własnym korzeniom i historii. Podejmując temat edukacji i tożsamości, zastanawiają się, co dodaje im skrzydeł, a co je podcina. A to wszystko w rytmach muzyki lat 80., krakowiaka i muzyki klasycznej. Z kolei w piątek, 6 września o godz. 17.00, rozpoczną się warsztaty z cyklu Spotkań kinetograficznych. Podczas pierwszych zajęć Anna Opłocka opowie uczestnikom o historii kinematografii. Na obydwa wieczory – wstęp wolny.

 

Najbliższy poniedziałek, 8 września, to z kolei ostatni dzień rejestracji na trzydniową Ogólnopolską Konferencję Naukową Taniec w Warszawie. Sztuka tańca i choreografii w XX i XXI wieku. Aby wziąć udział w tym organizowanym przez CST wydarzeniu, wystarczy przesłać formularz zgłoszeniowy (do pobrania: tutaj).

 

Pełny opis każdego z nadchodzących wydarzeń organizowanych przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie znajduje się w naszym kalendarium:

 

HOTELOKO movement makers Absolutely Fabulous Dancers – 5 września, godz. 19.00, Centrum sztuki Tańca w Warszawie

 

Spotkania kinetograficzne – cykl warsztatów; prelekcja: Historia kinetografii – Anna Opłocka – 6 września, godz. 17.00-20.00, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

 

Konferencja CST 2019 Taniec w Warszawie. Sztuka tańca i choreografii w XX i XXI wieku – 19-21 września, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

 

***

 

Współpraca w ramach projektu CST: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja B’cause, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Grab Art Foundation / h.art company, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rezonanse Kultury, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Fundacja Wspierania Kultury Strefa ArtsInn, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa, ZASP-Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji, Sekcja Tańca i Baletu, oraz niezależni artyści: Liwia Bargieł, Tomasz Bazan, Anna Godowska i Sławek Krawczyński, Wojciech Grudziński, Mikołaj Mikołajczyk, Ilona Trybuła.

 

Patronat medialny: portal taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, RDC, e-teatr, miesięcznik TEATR, Teatr dla Wszystkich, TANIEC, Warsawholic, Notes na 6 tygodni, Going.

 

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Siedziba: Mazowiecki Instytut Kultury

ul. Elektoralna 12

00-139 Warszawa

 

Dokładny program i szczegółowe informacje na stronach:

www.centrumsztukitanca.eu 

https://www.mik.waw.pl/

Facebook: www.facebook.com/cstwarszawa

Instagram: https://www.instagram.com/centrumsztukitancacst/

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close