Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Pianowska, tancerka i choreografka, związana z Fundacją Perform i Międzynarodowym Festiwalem Kontakt Improwizacji Warsaw Flow zaprasza na nowe zajęcia/warsztaty kontakt improwizacji dla początkujących. Zajęcia obejmują podstawy techniki kontakt improwizacji oraz improwizacji, przepływ/płynność, praca ze szkieletem i strukturami ciała, ruch zgodny z anatomią człowieka, miękkość i lekkość w kontakcie z partnerem, zgłębianie jakości ruchowych m.in.: wody i powietrza- ale silne i plastyczne korzenie/stopy i centrum, słuchanie siebie i partnera, świadomość ciała z elementami wzmacniającymi strukturę, elementy sztuk walki i akrobatyki oraz technik tańca: contemporary i release/ floor work. Miła i bezpieczna atmosfera.

Czas / Miejsce:

środy 17:30-19:00 Capoeira Angola/ Skaryszewska 15

soboty 16:00-18:00 Capoeira Angola/ Skaryszewska 15

niedziele 17:00 -18:30 Centrum/ Hoża 51

Istniej możliwość zorganizowania zajęć w innych terminach.

Więcej informacji i zapisy:

Małgorzata Pianowska pianowska@gmail.com

tancerka i choreografka (taniec współczesny, improwizacja, kontakt improwizacja), animatorka kultury, uczestniczka międzynarodowych projektów artystycznych i szkoleń (Hiszpania, Izrael, Dania, Niemcy, Australia, Indie etc). Eksplorująca yogę (Astanga Yoga, Hata Yoga, Iyengar). Praktykuje Aikido. Ceryfikowana Instuktorka Metody Pilates.

o prowadzącej:
http://perform.org.pl/artysta.php?id=14

o kontakt improwizacji:
http://www.youtube.com/watch?v=yzb9Hnjnd5g

o festiwalu kontakt improwizacji
www.polandcontactfestival.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close