Wersja do druku

Udostępnij

Obraz w ruchu to nowy projekt Fundacji PERFORM, realizowany dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy. Obejmuje działania w obszarze fotografii i tańca/teatru ruchu, nawiązujące do architektury stolicy. W ramach projektu powstanie wystawa zdjęć Krok po kroku autorstwa Marcina Hnatkowskiego oraz towarzyszące jej wydarzenia taneczne, przygotowane z uczestnikami przez Małgorzatę Gajdemską i Paulinę Święcańską.

Do udziału w projekcie poszukiwane są osoby z doświadczeniem tanecznym.

Materiał fotograficzny z wybranych przestrzeni miasta posłuży do przygotowania i realizacji:

1. działań tanecznych w przestrzeni miasta (Wola, Solec, Żoliborz) 24 sierpnia (sobota) – dokładne godziny zostaną ustalone z uczestnikami

2. performansu tanecznego towarzyszącego otwarciu wystawy w Pracowni Duży Pokój – 25 sierpnia (niedziela) o godz. 19.00

Próby odbędą się w następujących terminach:

19 sierpnia (poniedziałek) w godz. 19.00-22.00

23 sierpnia (piątek) w godz. 19.00 -22.00

25 sierpnia (niedziela) w godz. 16.00 – 18.00, pokaz o 19.00

Miejsce: Pracownia Duży Pokój, ul. Koszykowa 24/12

Udział w projekcie Obraz w ruchu jest jednocześnie drugą audycją (pierwsza miała miejsce podczas Festiwalu Zawirowania) do projektu tanecznego Namacalny Instynkt, który odbędzie się we Lwowie w dniach 1-5 września 2013. To cykl warsztatów prowadzonych przez Iwonę Olszowską, Magdalenę Radłowską i Paulinę Święcańską z ukraińskimi tancerzami i aktorami, zakończony performance w przestrzeni publicznej Lwowa.

W projekcie Obraz w ruchu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, a wybrani tancerze będą mieli możliwość uczestniczenia w projekcie Namacalny Instynkt (szczegółowe informacje na spotkaniu 19 sierpnia).

Zgłoszenia zawierające krótkie bio, zdjęcie i nr telefonu należy nadsyłać na adres:

małgorzata.gajdemska@perform.org.pl

Fundacja Perform (miniaturka) Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close