Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 8-12 grudnia 2014 (poniedziałek-piątek) w godz.9.15-11.00 Grupa Warsaw Dance Department zaprasza na intensywny trening taneczny w ramach Otwartych Drzwi. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak pracuje „Seed Group”, czyli zalążek szkolenia dla profesjonalnych tancerzy. Każdy może przyjść i zatańczyć.

Zajęcia poprowadzą:
poniedziałek – Alassane Wat (contemporary dance)
wtorek – Irad Mazliah (body conditioning dla tancerzy)
środa – Wojtek „WOCO” Krawczuk (hip hop) – koniecznie w obuwiu sportowym

czwartek i piątek – Michael Getman (Israeli contemporary)

 

Zajęcia odbywać się będą w studio Akademii Tańca M&I Sulewscy (budynek Domu Słowa Polskiego, na tyłach Jupiter Center, ul. Miedziana 11) w Warszawie. Koszt udziału w Drzwiach Otwartych to 30zł za zajęcia (150 zł za 5 dni).
Sala 120m2, podłoga na podeście, łazienki są wyposażone w prysznice.

Na zajęciach z hip-hopu uczestnicy tańczą w obuwiu sportowym, na pozostałych zajęciach boso.
Warto mieć ze sobą wodę.

Koszt udziału w Drzwiach Otwartych to 30zł za zajęcia (150 zł za 5 dni)

Warsaw Dance Department to nowo powstający projekt szkolenia dla osób, które chcą zawodowo zajmować się tańcem. Program obejmuje: zajęcia z baletu klasycznego, techniki tańca współczesnego, zajęcia podnoszące kondycję oraz świadomość ciała, jak Pilates, Metoda Feldenkraisa, Technika Alexandra, Body Mind Centering®, etc., pracę nad twórczym projektem choreograficznym, historię sztuki; teorię, filozofię i krytykę tańca; różnorodne metody i formy sztuki mające na celu inspirowanie oraz wzbogacanie wiedzy i umiejętności szkolących się tancerzy.

Więcej informacji o programie na Fanpage’u:

https://www.facebook.com/WarsawDanceDepartment

Kontakt również pod warsaw.dance.department@gmail.com

oraz pod numerami telefonu:
502 539 493 (polski/English)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close