Wersja do druku

Udostępnij

spotkanie z cyklu OPEN IMPRO – akcję performatywną OPEN IMPRO.04.MASZYNY LATAJĄCE/Odwieczne marzenia i twarda rzeczywistość. Konstruktor maszyn latających przedstawi drzewo genealogiczne maszyn latających, zawierające także nieudanych krewniaków – nielotne wytwory wyobraźni wizjonerów. Towarzyszący mu dwaj tancerze: lot (Witold Jurewicz) i nielot (Dawid Lorenc) oraz pianistka/pilotka (Aldona Nawrocka) podejmą trud performatywnego dialogu z treścią opowieści.

 

Udział wezmą:

Inżynier/konstruktor maszyn latających – Maciej Szymański

Lot i nielot / tancerze – Witold Jurewicz, Dawid Lorenc

Pilot / pianista akompaniator – Aldona Nawrocka

 

OPEN IMPRO, czyli improwizacja interdyscyplinarna jest cyklem spotkań o charakterze jam sessions z udziałem artystów sztuk różnych (taniec, muzyka, sztuki wizualne, nowe media) oraz osobowości świata nauk ścisłych i humanistycznych. Każda odsłona dotyczy innego zagadnienia naukowego, roztrząsanego przez każdego z performerów w sobie tylko właściwy sposób. Głównym narzędziem twórczego dialogu jest improwizacja.

 

Organizator: FURU Fundacja / www.furufundacja.pl

 

Rada Programowa: Barbara Songin, Anna Ochman

Koordynator: Joanna Kiljan

Partner: SOLEC 44

Patronat: taniecPOLSKA.pl, teatr dla was

Projekt dofinansowany przez m.st.Warszawa.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close