Wersja do druku

Udostępnij

Juz dziś o godz. 18.00 organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Kontakt Improwizacji „Warsaw Flow” zapraszają do Sali Laboratorium CSW – Zamku Ujazdowskiego (ul. Jazdów 2) naOpen Stage & Experymental Evening. W ramach wieczoru otwarta scena dla uczestników „Warsaw Flow”, solowe pokazy Małgorzaty Pianowskiej, Elwiry Piorun i Magdaleny Radłowskiej oraz kwartet taneczny z udziałem Koriny Kordovy, Agnieszki Kryst, Przemysława Kamińskiego i Kacpra Lipińskiego – wszystkie z muzyką na żywo. A na zakończenie performance nauczycieli festiwalu oraz jam session prowadzony przez Eckhiego Mullera i Danielę Schwartz (godz. 21.00-24.00).


Całej imprezie patronuje taniecPOLSKA.pl, już wkrótce zapraszamy do laktury poświęconych jej artykułów.

Program wieczoru:


godz. 18.00

1. Otwarta scena dla uczestników Festiwalu Warsaw Flow

2.S(peach)lesstaniec: Małgorzata Pianowska instrumenty perkusyjne: Hubert Zemler analog visuals: Tomek Ebert

3.Quatsch!%?taniec: Elwira Piorun

4.Club.intaniec: Korina Kordova, Agnieszka Kryst, Przemysław Kamiński, Kacper Lipiński muzyka: Gosia Goga Machnikowska. projekcje: Monika Proniewska

5.Breathetaniec:Magdalena Radłowska muzyka: Alex Judd

6. Performance nauczycieli Festiwalu Warsaw Flow

godz. 21:00–24:00

Jam sesion prowadzony przez Eckhiego Mullera i Danielę Schwartz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close