Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 21 czerwcaFundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na kolejny performans w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy.  Tym razem tancerze przygotowali pokaz na terenie Lasu Bielańskiego, do którego dotrą na rowerach… i z ich wykorzystaniem będą także tańczyć. Fundacja zaprasza mieszkańców Warszawy do performatywno-rowerowej wędrówki przez miasto. Zbiórka o godz. 15.00 pod Pomnikiem Syrenki na Powiślu (przy Moście Świętokrzyskim).

 

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Diana Babor, Magdalena Baranowska, Anna Tomkiel-Cope, Helena Cumach, India Czajkowska, Magdalena Czapnik, Julia Dzichkouskaya, Ewa Henyk, Monika Kowalczyk, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Zuzanna Rytka, Natalia Szałkowska, Katarzyna Szybalska, Nadia Szypiłow.

 

Koncepcja projektu: Paulina Święcańska

Reżyseria: Paulina Święcańska

Produkcja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy jest realizowany od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)   Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close