Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 30 sierpnia Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w najbliższą niedzielę na ostatni performans taneczny, realizowany w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy. Tym razem tancerze i performerzy pojawią się na Bródnie w tamtejszym Parku Rzeźby (Kondratowicza/Chodecka):

http://artmuseum.pl/pl/wystawy/park-rzezby-na-brodnie

 

Tematem akcji artystycznej będzie konstrukcja, dekonstrukcja oraz relacje między ciałem a obiektem. Performans rozpocznie się o godz. 15:00 na przystanku autobusowym „Park Bródnowski”.

 

Kreacja: Diana Babor, Magdalena Baranowska, India Czajkowska, Julia Dzichkouskaya, Aleksandra Golec, Ewa Henyk, Marek Joński, Monika Kowalczyk, Anna Michałowska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Aleksandra Piechnik, Kamila Rybacka, Zuzanna Rytka, Nadia Szypiłow, Agnieszka Tyczyńska, Adrian Wilk

 

Koncepcja projektu: Paulina Święcańska

Reżyseria: Małgorzata Gajdemska

Produkcja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy jest realizowany od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)   Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close