Wersja do druku

Udostępnij

 Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w najbliższą niedzielę na kolejne wydarzenie w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy –  tym razem na Ochocie, w okolicy Warszawskich Filtrów, które są jednym z najciekawszych zjawisk architektonicznych stolicy i zostały uznane w 2012 roku za pomnik historii. 26 kwietnia o godz. 12.00 odbędzie się performans inspirowany tematem wody. A woda jest zmienna, czasem to nieokiełznany żywioł, czasem niczym niezmącony spokój…. Performans rozpocznie się przy przystanku NIK na ul. Filtrowej.

 

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Diana Babor, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Marek Joński, Elżbieta Kabała, Karolina Lewińska, Anna Michałowska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Nadia Szypiłow, Adrian Wilk.

 

Koncepcja projektu: Paulina Święcańska

Reżyseria: Paulina Święcańska

Produkcja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy realizowany jest od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close