Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 9 listopada Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na trzeci performans z cyklu pokazów taneczno-performatywnych w przestrzeni miejskiej, odbywający się w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy  Tym razem kilkunastoosobową grupę improwizujących tancerzy i performerów będzie można zobaczyć przy dawnych basenach „Skry”. Performans rozpocznie się o godz. 13.00 przy wejściu od strony Pomnika Lotnika.

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

 

Projekt realizowany jest od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/

https://pl-pl.facebook.com/art.perform

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)  Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close