Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w niedzielę 7 grudnia o godz. 13.00na czwarty z cyklu pokazów taneczno-performatywnych w przestrzeni miejskiej, odbywający się  w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy. Tym razem kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów będzie eksplorować przestrzenie przy stacji metra Plac Wilsona na Żoliborzu.

 

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Diana Babor, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec, Paulina Jędrzejczyk, Marek Joński, Elżbieta Kabała, Karolina Lewińska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Zuzanna Rytka, Anna Taut, Adrian Wilk.

Koncepcja/Reżyseria: Paulina Święcańska

PR/Produkcja: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz na 2016 rok, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu. Projekt realizowany jest od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy

 

Tymczasem zdjęcie autorstwa Kasi Chmury-Cegiełkowskiej z projektu  ostało wybrane w Konkursie Społeczna Warszawa, organizowanym przez Serwis NGO.PL

Zdjęcie przedstawiające tancerzy podczas performansu realizowanego przy dawnych basenach „Skry” znajdzie się w kalendarzu na 2015 rok, dystrybuowanym bezpłatnie w Warszawie.

 

http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/1126578.html

 

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

 

http://perform.org.pl/

 https://pl-pl.facebook.com/art.perform

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)  Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close