Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w niedzielę 25 stycznia o godz. 13.00 na kolejnypokaz taneczny w przestrzeni miejskiej w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy. Kilkunastoosobowa grupa tancerzy i performerów będzie eksplorować przestrzenie Dworca Wschodniego oraz okolic na ul. Kijowskiej. Performans rozpocznie się przy wejściu głównym na Dworzec Wschodni.

 

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Gabriela Banaszek, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec, Elżbieta Kabała, Aniela Kokosza, Karolina Lewińska, Anna Michałowska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Zuzanna Rytka, Nadia Szypiłow, Adrian Wilk.

Koncepcja: Paulina Święcańska

Reżyseria: Małgorzata Gajdemska

Koordynacja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz na 2016 rok, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

 

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 https://pl-pl.facebook.com/art.perform

 

 

 Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)  Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close