Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w niedzielę 15 lutego o godz. 16.00 na kolejny pokaz taneczny w przestrzeni miejskiej w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy, realizowanego od lipca 2014 do grudnia  2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy. W ramach projektu grupa artystów kontynuuje poznawanie różnych dzielnic Warszawy i czerpanie z bogactwa miejskiej przestrzeni, architektury i designu jako inspiracji do twórczości tanecznej i performatywnej. Tym razem inspiracją dla tancerzy i performerów będą świetlne instalacje Królewskiego Ogrodu Światła w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

http://www.wilanow-palac.pl/

 

Kreacja:  Diana Babor, Gabriela Banaszek, Magdalena Baranowska, Małgorzata Bartecka,  Helena Cumach, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec, Ewa Henyk, Paulina Jędrzejczyk, Elżbieta Kabała, Anna Michałowska, Anna Opłocka, Ksenia Opria, Kamila Rybacka, Nadia Szypiłow, Adrian Wilk.

Koncepcja/Reżyseria: Paulina Święcańska

Produkcja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy to projekt taneczno-performatywny, w ramach którego zostanie zrealizowanych 12 akcji artystycznych w przestrzeni miejskiej w 12 dzielnicach Warszawy. Powstanie także cykl zdjęć z tych wydarzeń w formie multimedialnych wystaw oraz drukowany kalendarz na 2016 rok, złożony z 12 wybranych zdjęć, najciekawiej pokazujących specyfikę i różnorodność Warszawy w kontekście ruchu.

 

Więcej o projekcie i działalności Fundacji Artystycznej PERFORM:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 https://pl-pl.facebook.com/art.perform

 

 Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka)   Logo Fun Perform nowe (miniaturka)

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close