Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza w najbliższy weekend na kolejne wydarzenia w ramach projektu Kalendarz perFORMatywnej Warszawy   tym razem na Pradze Południe, we współpracy z Teatrem Powszechnym im. Zygmunta Hübnera (ul.Zamoyskiego 20). W niedzielę 29 marca, w przestrzeniach wokół Teatru oraz we foyer odbędzie się performans – od godz. 17.30. Inspiracją będą przestrzenie w teatrze i wokół niego, praca z rekwizytem, niecodzienne stroje oraz twórczość samego patrona teatru.

 

Kreacja: Agnieszka Aftyka, Diana Babor, Magdalena Baranowska, Sara Bocheńska, India Czajkowska, Julia Dichkovskaja, Aleksandra Golec,  Marek Joński, Elżbieta Kabała, Monika Kocańda, Karolina Lewińska, Anna Michałowska, Aleksandra Bożek-Muszyńska, Anna Opłocka, Katarzyna Pawlak, Kamila Rybacka, Dominika Szulc, Nadia Szypiłow, Adrian Wilk.

 

Koncepcja projektu: Paulina Święcańska

Reżyseria: Małgorzata Gajdemska/Paulina Święcańska

Produkcja/PR: Małgorzata Gajdemska

 

Tego samego dnia Fundacja zaprasza na realizowaną w ramach projektu multimedialną wystawę zdjęć autorstwa Kasi Chmury-Cegiełkowskiej.

Wystawa odbędzie się w galerii Teatru i będzie otwarta od godz. 16.00

Różne oblicza Warszawy i różne oblicza tańca… na wystawie zostaną zaprezentowane najciekawsze zdjęcia z działań taneczno-performatywnych w przestrzeni miejskiej, realizowanych przez Fundację od grudnia 2014 do lutego 2015.

 

Na oba wydarzenia wstęp wolny

 

Kalendarz perFORMatywnej Warszawy realizowany jest  od lipca 2014 do grudnia 2015 dzięki dofinansowaniu m.st. Warszawy.

 

Więcej o projekcie:

http://perform.org.pl/projects,one,38,kalendarz-performatywnej-warszawy-przestrzen-miejska.html

 

Zakochaj się w Warszawie - logo (oryginał)   Logo Fun Perform nowe (oryginał)

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close