Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 18-19 lutego Centrum Łowicka w Warszawie zaprasza na wspólny warsztat współpracujących ze sobą artystek: Sylwii Hanff, tancerki butō i choreografki, oraz Indii Czajkowskiej, wokalistki, piasnistki, kompozytorki. Warsztat, obejmujący taniec butō i pracę z głosem/śpiew intuitywny, skoncentrowany jest przede wszystkim na otwarciu się na słuchanie siebie i na innych we wspólnej improwizacji tanecznej i głosowej. Będzie to zarazem praca ze świadomością głosu i jego powiązaniu z ciałem, ruchem i oddechem. Zabawa w kreatywne poszukiwanie własnej ekspresji i rozwijanie motywów muzycznych we wspólnej przestrzeni dźwiękowej – szukanie dialogu muzycznego. Przeznaczony dla tych, którzy chcą odnaleźć pieśń swojego ciała i czują potrzebę wyjścia ku innym poprzez dźwięk, nawet zupełnie od zera, z chęcią współtworzenia i współbrzmienia.

Moduły warsztatu:

• elementy emisji głosu
• improwizacja i eksperymentowanie z ruchem i głosem
• łączenie motywów wielogłosowych
• praca ze skalą i rytmem
• szukanie pierwotnego połączenia ruchu i głosu

Link do Cosmospir Summum, India Czajkowska (muzyka), Sylwia Hanff (taniec)
http://www.youtube.com/watch?v=fHqvVQCcP3s&feature=related

Harmonogram:

18-19 lutego 2012, sobota godz. 10.00-14.00, niedziela godz. 15.00-19.00
Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21
Opłata: 150 zł
Obowiązuje przedpłata 70 zł, ilość miejsc ograniczona (grupa 15 osób)
Informacje i zapisy: Sylwia Hanff 607 640 208, limenbutoh@wp.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close