Centrum Teatru i Tańca Zawirowania zaprasza na pokaz etiud choreograficznych przygotowanych w ramach grupy Oddaj Ciężar pod kierunkiem artystycznym Karoliny Kroczak. Pokaz zatytułowany ODDAJ CIĘŻAR na scenie odbędzie się 30 czerwca o godz. 18.00 i 20.00.

Wersja do druku

Udostępnij

W programie

  • Małe formy

Handstoria – Tomasz Domański, Kamila Zięba

Sens/eS – Marek Joński, Wojtek Stępień, Kasia Pawlak, Justyna Gul

Small talk – Agata Baran, Małgorzata Skibińska

tak, ale… – Aleksandra Golec, Marta Chudzyńska, Marcin Kania, Marcin Wypych

haustoria desidera – Kalina Duwadzińska, Sylwia Nosarzewska

W tle – Yuliya Dzichkauskaya, Tomek Krynicki + improwizacja w wykonaniu grupy ODDAJ CIĘŻAR

  • Find me – Grupa Ciałoprzestrzeń

Choreografia: Michał Przybyła

Kreacja i wykonanie: Weronika Banul, Jagoda Filipiuk, Karolina Fiuk, Jana Nedelko, Ewelina Piersa, Aleksandra Skoneczna, Patrycja Smoleń, Milena Suska, Natalia Świderska, Aleksandra Ziółkowska, Dominika Znajdek

Find me opowiada o wspólnocie, kolektywnej sile i wielogłosie, o odnajdywaniu siebie i wspieraniu innych. Jest tym, co można zobaczyć w swoim odbiciu, poczuć na skórze i usłyszeć. Staje się kolażem indywidualnych historii, które łączy ciekawość odkrywania.

Bilety w cenie 40 zł: https://kicket.com/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania–centrum-teatru-i-tanca-zawirowania,28/oddaj-ciezar-na-scenie,19353?eventId=248215#

Opracowanie graficzne plakatu i fotografia: Gregor Konarski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close