Wersja do druku

Udostępnij

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania, pod hasłem DIALOG AFRYKA-EUROPA-AZJA, odbędzie się w dniach 29 czerwca -7 lipca. Pokazanych zostanie16 spektakli z 3 kontynentów, odbędą się warsztaty i coachingi, a także wiele innych wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy festiwalu poszukują wolontariuszy do opieki nad przyjeżdżającymi artystami, do obsługi widowni, do obsługi warsztatów, do pomocy biurowej i wielu innych zadań. Jest ich dużo i są różne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. W zamian Zawirowania oferują fantastyczną atmosferę, kontakty z ciekawymi ludźmi, e zniżki na bilety spektaklowe i warsztaty i wszelkie potrzebne zaświadczenia.

Prosimy zgłaszać się pod adresem ttzawirowania@gmail.com, w tytule maila wpisując „wolontariat 2012”. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 29 maja (wtorek) o godzinie 17.00 w Centrum Tańca Zawirowania na ul. Wspólnej 61 w Warszawie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close