Wersja do druku

Udostępnij

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem tanecznym / aktorskim sprawne fizycznie, pełnoletnie do spektaklu teatru ruchu / tańca. Spektakl będzie opierał się na nieskomplikowanych, abstrakcyjnych działaniach fizycznych, wokalnych i – w pewnej mierze – także muzycznych. Właściwe próby zostaną poprzedzone pracami improwizacyjnymi, podczas których uczestnicy będą badać, jakimi drogami prowadzą ich energia i wyobraźnia.

Przedsięwzięcie ma charakter niekomercyjny. Próby odbywać się będą w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Radomska 13/21 (wejście C). Planowany termin premiery 3 czerwca, kolejne pokazy: 9 i 10 czerwca. Pierwsze spotkanie „organizacyjno-informacyjne” w sobotę 17 marca o godz. 11:00 w OKO (wejście C).

Kontakt: andrzejpapis@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close