Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek, 1 września 2016 roku, o godzinie 19.00 odbędzie się w Warszawie (Teatr Akt, ul. Łaziebna 9) pemiera spektaklu Badania solarystyczne 2.0 zespołu performerów Sztuka Nowa. Wydarzenie jest częścią IX Przeglądu Zjawisk Teatralnych „Czarna Offca”. Badania solarystyczne 2.0 stanowią multimedialny eksperyment, eksplorujący obszary teatru fizycznego i nowych technologii. W badaniach udział biorą: Piotr Piotrowicz, Kamil Polański, Vera Popova, Maciej Tomaszewski, Małgorzata Trajkowska. Reżyseruje Dawid Żakowski, a za choreografię odpowiada Karolina Dziełak. Sztuka Nowa to zespół performerów pracujących razem od 2013 roku pod kierunkiem aktora i reżysera Dawida Żakowskiego. Dzięki ich działaniom powstaje w Warszawie nowa Scena Teatru Fizycznego. Od września 2015 roku zespół pracuje w stałej siedzibie Lub/Lab przy Lubelskiej 30/32.

 

O spektaklu:

Trwa rekrutacja do jednokierunkowej misji kosmicznej na Solaris. Na pokładzie symulatora stacji badawczej spotykają się kandydaci walczący o udział w programie. Sprawdzana jest ich odporność psychiczna oraz emocjonalna i fizyczna wytrzymałość. Zostają poddani testom osobowości i somatycznym manipulacjom. Spektakl ma charakter interaktywnej zabawy, w której widz ma wpływ na wybór kandydatów i przebieg spektaklu.

 

Na spektakle wstęp wolny, obowiązuje mailowa rezerwacja miejsc: czarnaoffca@teatrakt.pl

 

Strona przeglądu: http://czarnaoffca.manifo.com/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close