Wersja do druku

Udostępnij

Rozbierz się, albo nie, ja to zrobię.

Czy można coś powiedzieć przez koszulkę.

Czy każde zdjęcie koszulki coś znaczy.

Czy jeśli dasz ją sobie zdjąć, to coś znaczy.

A może to, że ja ją z ciebie zdejmuję.

Już dziś o godz. 19.00 w ramach Finału RE//MIXÓW w komunie//warszawa ( ul. Lubelska 30/32) odbędzie się premiera Magdaleny Zielińskiej. Rozbierz się, albo nie, ja to zrobię to performans inspirowany Shirtology Jérôme’a Bela. Jego koszulki to komendy wykonywane przez tancerza. Marketingowe slogany. A co, gdyby bliska ciału koszulka miała wyrażać coś bliższego? A może to jednak ciało wciąż wyraża koszulkę, nieważne, co by na niej było.

Performans realizowany jest bezbudżetowo.

Kolejny pokaz we wtorek 26 listopada.

Magdalena Zielińska – performerka, studentka Akademii Teatralnej, członkini kolektywu Performeria Warszawy, z którym współtworzy działania performatywne w przestrzeni miejskiej. Działała i współprowadziła warsztaty m.in. w Łazienkach Królewskich, skłocie Syrena i na berlińskim Weddingu na zaproszenie Krytyki Politycznej. Prezentowała swój performans na otwarciu wernisażu sztuki w czasie Festiwalu Sztuki 3M.

premiera: 25 listopada 2013

koncept: Magdalena Zielińska

występują: Magdalena Zielińska, Tomasz Grabowski

Finał RE///MIXÓW – info

http://komuna.warszawa.pl

Zakochaj się w Warszawie - logo (miniaturka) MKiDN mini (miniaturka) IMIT (miniaturka)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close