Wersja do druku

Udostępnij

4 kwietnia o godzinie 19.30 Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na oficjalną premierę spektaklu 50 twarzy Ewy do Sceny Stara Prochownia (ul. Boleśc 2). Choreografia jest dziełem zbiorowym, występują: Elwira Piorun, Maga Radłowska oraz Paulina Święcańska. Spektakl był już kilkakrotnie pokazywany od grudnia 2013 roku, jednak oficjalną premierę wyznaczono na 4 kwietnia 2014 roku. 

 

O spektaklu: 

Trzy kobiety. Trzy światy. Trzy wcielenia. Trzy kompletnie różne konteksty społeczno-kulturowe bohaterek. 50 twarzy Ewy to spektakl  przedstawiający kobiety tak różne, jak różne jest ich pochodzenie, środowisko w którym żyją oraz relacje z mężczyznami. Kobiety zamknięte, kobiety wyzwolone, kobiety delikatne, kobiety silne i niezależne, kobiety dominujące i kobiety zdominowane. Ile twarzy ma współczesna „Ewa”?

 

Występują: Elwira Piorun, Maga Radłowska oraz Paulina Święcańska.

Choreografia: zbiorowa

Czas trwania: 60 min

Rezerwacja: ttzawirowania@gmail.com

tel. 780 555 280

Bilety w cenie 20 zł.

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close