Zespół B’cause Dance Company zaprasza na premierę swojego spektaklu zatytułowanego Alone | One A.I. Nastąpi ona 8 czerwca o godz. 20.30 w Teatrze Studio im. S.I. Witkiewicza w Warszawie.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Alone | One A.I. porusza temat samotności, która jest obecnie spotęgowana rozwojem technologii i wirtualnej rzeczywistości. Czym jest samotność? Czy samotność zawsze musi wiązać się z poczuciem osamotnienia? A może to właśnie w samotności możemy najlepiej poznać siebie? Może to właśnie perspektywa zobaczenia siebie w zwierciadle przeraża najbardziej? Czy samotność to długotrwały proces czy tylko chwilowa emocja? Czy gdy jesteśmy otoczeni ludźmi, nadal możemy być samotni? W jaki sposób od samotności można uciec? W jaki sposób pokazać drugiej osobie, że nie jest sama? Jaką rolę w poczuciu osamotnienia odgrywa wirtualna rzeczywistość? Czy sztuczna inteligencja może być naszym przyjacielem? Czy samotność to wybór? Jak rozpoznać ludzi samotnych? A może to my jesteśmy samotni?

Realizatorzy:

Choreografia: Bartosz Woszczyński
Tancerze: Agata Dulęba, Mateusz Krzysiak, Vita Vaskiv, Angele Villanueva, Martyna Warzocha
Muzyka: Atmo Music Productions
Reżyseria światła: Artur Wytrykus
Projekt kostiumów: Joanna Woszczyńska
Szata graficzna: Renata Orzeszek | Bez Szablonu

Więcej informacji na Facebooku: link
O wydarzeniu na stronie Teatru Studio: link
Strona internetowa Zespołu: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close